Setkání s Katherine Woodward Thomas, Deborah Rosado Shaw a Joan Bragar (já fotím).

20.9. a 21.9.2019 máte možnost i vy, prožít něco, co jsem původně chtěla trochu sobecky jen pro sebe a mou rodinu!

PZN: workshop bude simultánně překládán CZ/EN.

Když jsme společně s Katherine Woodward Thomas, Deborah Rosado Shaw a dalšími úžasnými lidmi seděli v Cancunu u bazénu a povídali si, co dělá lídra lídrem a jaký dopad naše jednání bude mít na společnost a celý svět, tak mi Katherine řekla:

„Evo, ty nepotřebuješ další a další informativní učení. Už teď jsi dostatečně chytrý a výjimečný člověk. Mnohem víc potřebuješ hluboký prožitek, ve kterém si odblokuješ svá přesvědčení, která ti brání v tom, aby sis do svého života mohla přivolat ty správné klienty, lidi a partnery ve všech tvých oblastech tvého zájmu.“

Hned na poprvé jsem to nepochopila, protože význam anglických slov „Calling in The ONE“ jsem si nedokázala přeložit. Teď mi slovo „calling = vnitřní spirituální volání“ dává velký význam a uvědomuji si, jak každý z nás má tuto magnetickou dovednost. Požádala jsem ji, jestli by mi u večeře neřekla mnohem víc.

U večeře se na mě Katherine podívala a řekla: „Víš, co je tvůj problém?“
„Ne,“ odpověděla jsem překvapeně, a abych řekla pravdu, mírně naštvaně. „Co je můj problém?“
„Máš malé sebevědomí.“
Cože…?
„To si teda nemyslím,“ protestovala jsem se vší slušností, jak jen to šlo, a snažila skrýt své podráždění. „Myslím si, že jsem si sáma sebou poměrně dost jistá. Dokázala jsem…“

„Ne, ne, ne, ne,“ přerušila mě. „Máš malé sebevědomí. To je příčina všech tvých potíží. Já jsem tě pozorovala. Když diskutuješ s lidmi a oni odstřelí nějaký tvůj nápad, jsi naštvaná a hned zaujmeš obranný postoj. Vsadím se, že máš problém i se svým mužem a s ostatními. Neumíš přijmout kritiku. A to všechno kvůli jediné věci: Máš malé sebevědomí.“

Bylo to jako facka. Krásný výhled na oceán přestal být uklidňující. Katherine uhodila hřebíček na hlavičku. Po 6 dnech na transformačním leadership kurzu jsem byla tomuto uvědomění otevřená, i když to bylo bolestné.

Dodnes nezapomenu na ty dvě hodiny s výhledem na oceán, kde zrovna zapadlo slunce a já si uvědomovala, že důvody, proč jsem se často cítila ukřivděná a nepochopená nejsou způsobené tím, že by moje práce a nápady nebyly dobré, nebo tím, že mi nikdo nerozumí. Všechno to vycházelo z hluboce uloženého přesvědčení, že já sáma prostě nejsem dost dobrá.

Najednou jsem viděla, jak mé přesvědčení, že musím dokazovat, že jsem dost dobrá – můj model skutečnosti, podle kterého jsem žila, mě zavedl k velkému úspěchu. Na druhou stranu jsem uviděla, že moje představa, že musím pořád něco dokazovat, mě v životě způsobila hodně bolesti a trápení.

Ten večer jsem prožíla velké uvědomění. Naučila jsem se pracovat s metodou, jak si svá přesvědčení uvědomovat a jak pomáhat druhým lidem, aby mohli dosahovat exponenciálních výsledků ve svém osobním, ale i profesním životě.

Katherine Woodward Thomas za mnou a mou rodinou přiletí do Brna v září 2019. Těším se na toto setkání. Společně s mým mužem Mírou jsme ji s pokorou požádali, zda by nejen nás, ale i ostatní lidi, kteří budou mít zájem, znovu provedla celým procesem osobní transformace s názvem:

"Jak si do života přivolat ty správné lidí, věci, události a příležitosti."

Dopředu chci říct, že tento workshop není pro každého. Je jen pro lidi, kteří jsou ochotní přijmout lekci, kterou jsem se od Katherine naučila:

"Naše modely reality leží pod povrchem. Často si ani neuvědomujeme, že je máme, dokud nás na ně neupozorní nějaký zásah zvenčí nebo transformační zážitek. Toho, o čem víte, že tomu věříte, je mnohem méně než toho, o čem nevíte. Velkou část zmoudření a posunu na cestě k exponenciální výjimečnosti je vlastně uvědomování si modelů skutečnosti, které si s sebou nevědomě neseme."

20.9. a 21.9.2019 máte možnost i vy, prožít něco, co jsem původně chtěla trochu sobecky jen pro sebe a mou rodinu.

Už teď se těším na lidi, kteří seberou odvahu, odhodlání a uvědomí si moc závazku ke své budoucnosti a přijedou do Brna. V místnosti totiž budou sedět jen skuteční lídři, kteří chtějí být součástí a zdrojem něčeho většího, než jsou oni sami a jejích projekty budou mít dopad na jejich svět.

REGISTRACE

Protože akce je už za pár dnů, tak pro detailnější informace mi volejte na tel.: +420 608 505 082

Místo konání akce je 20.9 a 21.9.2019 - Místodržitelský palác (Moravské náměstí 1a, Brno) od 9:00 do 18:00 hod.

CENA WORKSHOPU

6600 Kč

Celý workshop je se simultánním překladem EN/CZ

Setkání s Deborah Rosado Shaw a jejím manželem.